FILTRY KIESZENIOWEKLASA FILTRACJI Według normy ISO 16890 i PN EN 779:2012
KLASA PALNOŚCI Klasa F1 wg DIN 53438
MATERIAŁ Układ włókien syntetycznych poliestrowych lub polipropylenowych o progresywnej budowie, zapewniający minimalny stosunek współczynnika skuteczności filtracji do oporów.
KONSTRUKCJA

Filtry kieszeniowe w ramie metalowej

Rama filtra wykonana z blachy stalowej ocynkowanej zapewniającej długotrwałą odporność na korozję. Kieszenie filtracyjne zszywane przemysłowymi maszynami do szycia zapewniającymi trwałe połączenie. Montowane w ramie na stalowych drutach klejonych do ramy odpornym na temperaturę klejem przemysłowym. W zależności od wymiaru zagięta krawędź drutu zapewnia odpowiednie przyleganie do ramy oraz uniemożliwia jego wypadnięcie i odklejenie z ramy. Powierzchnie boczne pakietu kieszeni przyklejone do ramy oraz uzupełnione pianką techniczną zapewniają odpowiednią estetykę, jakość wykonania oraz prawidłowe uszczelnienie.
Całość oklejona oznakowaniem wymiarowym pozwalającym na pełną identyfikacje wyrobu.

 

Filtry kieszeniowe w ramie tworzywo

Rama filtra wykonana z tworzywa w kolorze czarnym. Kieszenie łączone są za pomocą urządzeń pneumatycznych specjalnymi profilami z tworzywa lub przemysłowymi maszynami do szycia. Oba wykonania zapewniają trwałe połączenia oraz odpowiednie przyleganie i wpasowanie z ramą filtra.
Całość oklejona oznakowaniem wymiarowym pozwalającym na pełną identyfikacje wyrobu.

WYMIARY STANDARDOWE

Rama z blachy ocynkowanej lub tworzywa sztucznego:

1/1 – 592x592 mm
5/6 – 490x592 mm
1/2 – 287x592 mm
1/4 – 287x287 mm

Grubość ramy:

20 mm, 25 mm

Długość kieszeni:

200 mm, 300 mm, 360 mm, 500 mm, 600 mm

WYMIARY NIESTANDARDOWE Na życzenie klienta lub wg przesłanego wzoru
ZASTOSOWANIE

G2, G3, G4 – w instalacjach wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń o przeciętnych wymaganiach czystości powietrza, np.: hotele, biurowce, centra handlowe itp.

M5, M6, F7, F8, F9 – w instalacjach wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń o wysokich wymaganiach czystości powietrza, np.: szpitale, przemysł spożywczy oraz elektroniczny itp.


 

Filtry kieszeniowe w ramie metalowej

Filtry kieszeniowe w ramie tworzywo

 STRONA GŁÓWNAFILTRACJAKLIMATYZACJAWARUNKI HANDLOWEKONTAKTGALERIA


Copyright © 2011   All rights reserved