KONTAKT


DZIAŁ FILTRACJA
(odpylanie przemysłowe)
 

DZIAŁ KLIMATYZACJI 

 

Dział Handlowy:

Dział Handlowy:

woj. zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie
Patryk Gorbacz tel.: +48 32 223 90 46 / 501 866 365
patryk.gorbacz@bwf-envirotec.pl

woj. małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie, warmińsko- mazurskie, podlaskie, śląskie
Jolanta Leopolska tel.: +48 32 223 90 11/ 500 025 953
jolanta.leopolska@bwf-envirotec.pl

woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, małopolskie, śląskie
Artur Nowak tel.: +48 32 223 90 42/ 505 103 766
artur.nowak@bwf-envirotec.pl
woj. dolnośląskie, opolskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie
Jacek Korczyński tel.: +48 32 223 90 34/ 512 146 010
jacek.korczynski@bwf-envirotec.pl
woj. świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie
Sylwester Ostrowski tel.: +48 32 223 90 04/ 504 115 082
sylwester.ostrowski@bwf-envirotec.pl

woj. wielkopolskie, lubuskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, śląskie, mazowieckie
Anna Paw tel.: +48 32 223 90 49/ 512 146 011
anna.paw@bwf-envirotec.pl

Kierownik Działu Handlowego
Agnieszka Kisiel tel.: +48 32 223 90 19/ 601 463 930
agnieszka.kisiel@bwf-envirotec.pl
Kierownik Działu Handlowego
Magdalena Klimpel tel.: +48 32 223 90 43/ 500 025 917
magdalena.klimpel@bwf-envirotec.pl
 
Biuro Obsługi Klienta:

tel.: +48 32 223 90 06
tel.: +48 32 223 90 09

MAPA DOJAZDU

BWF Orwat Poland Sp. z o. o.
ul. Stadionowa 4, 41-400 Mysłowice
Polska
Telefon +48 32 223 90 00
Fax +48 32 222 67 06
info@bwf-envirotec.pl
www.orwat-filtertechnik.com

NIP 627-10-07-603, Vat No. PL 6271007603
KRS 0000200840, Sąd Rejonowy w Katowicach
Kapitał zakładowy: 650.000,– PLN

 

Prezes Zarządu:
Tomasz Kuleta

 

BWF Envirotec
BWF Tec GmbH & Co. KG
Bahnhofstr. 20
89362 Offingen
Niemcy
Telefon +49-8224-71-511
Telefax +49-8224-71-91511
Mobil +49-171-5654211
info@bwf-envirotec.de
www.bwf-envirotec.de

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

FORMULARZ REKLAMACYJNY

  zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie wielkopolskie łódzkie lubelskie świętokrzyskie podkarpackie lubuskie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie



STRONA GŁÓWNAFILTRACJAKLIMATYZACJAWARUNKI HANDLOWEKONTAKTGALERIA


Copyright © 2011   All rights reserved