STRONA GŁÓWNAIntensywny postęp techniczny i rozwój nowych technologii powodują stały wzrost zanieczyszczenia powietrza atmosferycznego. W dzisiejszych czasach jest to jeden z najpoważniejszych problemów ludzkości.
Czyste powietrze jest niezbędne do codziennego życia każdego z nas, zatem niezwykle istotnym warunkiem funkcjonowania nowoczesnego zakładu przemysłowego jest troska o naturalne otoczenie człowieka i zachowanie czystości ekosfery.
W dziedzinach przemysłu odznaczających się znaczną emisją pyłów, koniecznym staje się zastosowanie odpowiednich systemów zabezpieczających w postaci filtrów.

Uznanym producentem wkładów do filtrów, czyli worków i kieszeni filtracyjnych, jest działająca na polskim rynku od 1995 roku firma

ORWAT® Filtertechnik Sp. z o.o.

Wieloletnie doświadczenie naszych wykwalifikowanych pracowników zapewnia dostarczanie produktów wysokiej jakości w oparciu o materiały filtracyjne renomowanych producentów – poliester, akryl, PPS, poliimid, nomex, szkło, PTFE – co gwarantuje długi okres użytkowania instalacji oraz osiągnięcie przez odbiorcę maksymalnej wydajności swoich urządzeń.
Cechuje nas dokładne planowanie od podstaw każdego etapu produkcji.
Posiadamy nowoczesny park maszynowy i dobrą organizację pracy.
Jesteśmy elastyczni, co znaczy, że potrafimy dostosować się do specyficznych potrzeb i różnorodnych wymagań każdego odbiorcy.
Nasze hale produkcyjne opuszczają wyłącznie te wyroby, które spełniają wymagania surowych norm kontrolnych. Znak jakości, jaki posiadamy, oraz certyfikat

ISO 9001:2015

świadczą o najwyższej klasie naszych produktów. Znak ten jest gwarancją maksymalnej satysfakcji i komfortu dla odbiorcy.Stale rosnąca produkcja naszego zakładu w Mysłowicach, sięgająca obecnie rzędu kilkuset tysięcy sztuk worków i kieszeni filtracyjnych rocznie, zapewnia nam pozycję wiodącego wytwórcy w Polsce, posiadającego doskonałą renomę również na rynkach zagranicznych wśród odbiorców z całego świata.

Z przyjemnością powitamy Państwa w gronie naszych zadowolonych klientów, a w razie potrzeby służymy niezbędną konsultacją i fachową poradą.

BWF Group przejmuje Orwat Filtertechnik w Polsce i Niemczech

BWF Envirotec Group rozszerza swoją podstawową działalność w zakresie redukcji zanieczyszczenia powietrza i wzmacnia swoją obecność w Europie. Wraz z przejęciem Orwat Filtertechnik, Grupa BWF Envirotec umacnia swoją wiodącą pozycję na globalnym rynku redukcji zanieczyszczeń powietrza.

Firma Orwat Filtertechnik w Mysłowicach (województwo śląskie) produkuje i sprzedaje od 1995 roku worki i kieszenie filtracyjne do odpylania i oczyszczania spalin, jak również filtry kieszeniowe, kasetowe i kompaktowe do klimatyzacji i wentylacji. Wraz ze swoim biurem sprzedaży w Warendorfie (Nadrenia Północna-Westfalia) Orwat Filtertechnik cieszy się doskonałą reputacją jako solidny partner zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym.

Członkowie Zarządu Grupy BWF pan Stefan Offermann i pan dr Philipp von Waldenfels wyjaśniają: „technologicznie znakomicie wyposażona firma Orwat Filtertechnik jest doskonałym uzupełnieniem naszej grupy i dużą korzyścią dla naszych klientów, szczególnie dla producentów i użytkowników systemów oczyszczania gazów spalinowych. BWF Envirotec i Orwat Filtertechnik mogą pochwalić się wieloletnią udaną, partnerską współpracą. Naszym celem jest kontynuacja i rozwój imponującego dzieła pana Witolda Orwata. Dzięki temu przejęciu umocni się również nasza pozycja na rynku jako dostawcy materiału.

Kontakt:

1. Mysłowice – Polska
Orwat Filtertechnik Sp. z o. o.
ul. Stadionowa 4, PL – 41-400 Mysłowice
Polska
Telefon +48 32 223 90 00
Fax +48 32 222 67 06
info@orwat-filtertechnik.com
www.orwat-filtertechnik.com

2. Warendorf – Niemcy
Orwat Filtertechnik GmbH
Wallpromenade 31
48231 Warendorf
Niemcy
Telefon +49 25 81- 78 11 00
Fax +49 25 81- 78 11 029
info@orwat-filtertechnik.de
www.orwat-filtertechnik.de

3. BWF Envirotec
BWF Tec GmbH & Co. KG
Bahnhofstr. 20
89362 Offingen
Niemcy
Telefon +49-8224-71-511
Telefax +49-8224-71-91511
Mobil +49-171-5654211

info@bwf-envirotec.de
www.bwf-envirotec.de

Kilka słów o BWF Envirotec

BWF Envirotec Group jako największy oddział Grupy BWF z siedzibą w Offingen (270 mln € przychodów, 1700 pracowników) jest reprezentowany na całym świecie i posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Chinach, USA, Rosji, Włoszech, Turcji, RPA, Indiach i Austrii. Obsługa klienta jest dodatkowo gwarantowana przez 50 partnerów na całym świecie. Od syntetycznych igłowanych włóknin poprzez worki i elementy filtracyjne do kompleksowych usług i centrum ds. Badań i Rozwoju, BWF Envirotec jako lider rynku obejmuje swoją działalnością pełną gamę produktów filtracji przemysłowej na całym świecie.STRONA GŁÓWNAFILTRACJAKLIMATYZACJAWARUNKI HANDLOWEKONTAKTDANE O FIRMIEGALERIA


Copyright © 2011   All rights reserved